Çok Güzel Karakalem Portre Çizim Görselleri Hatayda

Ünlü Karakalem Çalışmaları

Thumbnail image 

Ünlü Karakalem Çalışmaları


Karakalem tüm ünlü ressamlar tarafından icra edilen bir çalışma biçimidir. Karakaleme ilgi duyanlar için dünyaca ünlü karakalem ressamlarını aktaracağız.


 ARMİN MERSSMAN: Almanya doğumludur. 7 yaşında ailesiyle ABD’ye göç etmiştir. Naturel çalışmaları oldukça başarılıdır. Doğa, insan portlerini mükemmel şekilde çizen bir ressamdır.


İGOR KAZARİN: Moskova’da yaşamaktadır. Kuru fırça tekniğini büyük bir başarı ile kullanmaktadır. Bu sayede çok başarılı bir şekilde ten ve saç rengi ortaya çıkarabilmektedir. Kömür tozu ile yağlı boya yapar gibi tablolar ortaya çıkartmaktadır. Sadece ince çizgilerde kalem kullanmaktadır. Kiprik ve ince kaşlarda kalem kullanmakta onun dışında tamamen fırçayla karakalem resimler ve portreler yapmaktadır.


İNDA HUBER : Amerika’da yaşamaktadır.  İnsan portresi, hayvan portresi ve eşya çizimleri konusunda ustadır. Başarısının tekniği sorulduğunda sabır demektedir. Portleri oldukça yüksek fiyattan satılmaktadır.


Ünlü Karakalem Örnekleri görmek isterseniz dünyaca ünlü karakalem ustalarına ait sergimizi gezebilirsiniz. Anadolu Sanat Merkezi olarak Ünlü Karakalem Çalışması Yapanlar ile oluşturduğumuz kursumuza katılım gösterebilirsiniz. Karakalem Yapan Ustalar bilgilerini aktarmak için sizleri bekliyorlar.


Thumbnail image 

Hatayda Karakalem Yapan Kişiler, Hatayda Karakalem Yapan Ustalar, Hatayda Ünlü Karakalem Çalışanlar, Hatayda Ünlü Karakalem Çalışması Yapanlar, Hatayda Ünlü Karakalem Örnekleri, Hatayda Ünlü Karakalem Sanatçılarının Adresleri